Новини
 • Розпочав роботу комітет з питань захисту бізнесу та прав власності 31.03.2017

  Федерацією роботодавців України створено комітет з питань захисту бізнесу та прав власності. Телефон "Гарячої лінії" 044-251-70-30, Охоронні підприємства - члени ВГО "Українська федерація професіоналів безпеки" та Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців охоронної ...

 • УФПБ «Стратегічний альянс безпеки» 27.04.2017

  25 квітня 2017 року відбулась зустріч учасників «Стратегічного альянсу безпеки», на якому присутні підписали договір про співробітництво. Охоронні компанії, що займають провідні позиції у власних регіонах, але з різних причин не представлені на ринку охоронних послуг для корпоративних за...

В группу компаній

“Агенство економічної безпеки” входять:

Підприемства:

 • ТзОВ «Агенство Економічної Безпеки»
 • ТзОВ «Консорціум «Агенство Економічної Безпеки»
 • Компанія «Системи і технології охорони та спостереження»
 • Охоронно–детективне агентство « Ранкен »
 • Охоронно–детективне бюро «Корпорація громадської безпеки»
 • Журнал «Бізнес і безпека»

Громадські організації:

 • Асоціація «Безпека Підприємництва та особистості»
 • ГФ з охорони громадського порядку «Поліцейська корпорація громадської безпеки»
 • Українська поліцейська автокорпорація львівський обласний округ «Соборне гетьманське козацтво»

Головний напрямок діяльності компаній «Агентство Економічної Безпеки» - надання відповідно до ліцензій послуг з охорони об'єктів усіх форм власності та фізичних осіб, допоміжний - консультативні та інформаційні послуги в юридичній та економічній сфері діяльності. Керівніцтово Групи компаній є членом Міжнародної поліцейської асоціації (ІПА, штаб-квартира якої знаходиться в м. Бірмінгемі, Сполучене Королівство Великобританія), а Генеральний директор ТзОВ «Агентство економічної безпеки» очолює Львівське відділення Міжнародної поліцейської мотокорпораціі (МПМК, штаб-квартира якої знаходиться в Австрії).

У 2009 році «Агентство економічної безпеки» нагороджено Золотим дипломом VI Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки, засновниками якого є Департамент Державної служби охорони при МВС України та редакція суспільно-правового журналу «Комітет».

Група компаній має такі провідні служби:

 1. Охорони.
 2. Організації перевезень валютних цінностей та інкасації.
 3. Внутрішньої безпеки та оперативного забезпечення.
 4. Юридичну.
 5. Інформаційно-аналітичну.

Наявні технічні можливості дозволяють оперативно підключати будь-який об'єкт на території Львівської області до пульту централізованого спостереження та взяти під охорону, групи компаній за допомогою системи безпеки, управління і стеження за стаціонарними та пересувними об'єктами, яка працює за технологією GPS (Global Position System).

З 1 вересня 2008 року група компаній «Агентство економічної безпеки» здійснює охорону 245-кілометрової ділянки транзитного магістрального продуктопроводу, що проходить по території Львівської та Закарпатської областей і за яким транспортуються легкі фракції переробки нафти.

Цінності Компанії:

Клієнти - ключова фігура нашого бізнесу. Пріоритетним критерієм оцінки якості нашої роботи є максимальне задоволення потреб Клієнта і його спокій.

Співробітники - головне надбання нашої Компанії. Союз фахівців різних професій, які забезпечують виконання договірних зобов'язань, розвиток і застосування нових технологій у своїй роботі.

Традиції - сформовані роками принципи, стандарти, звичаї корпоративної культури. Співробітники Компанії дбайливо ставляться до традиціям, що склалися, завдяки яким нам вдалося добитися успіху.

Взаємовідносини - довгострокові і взаємовигідні відносини з Клієнтами, діловими партнерами і співробітниками, засновані на взаємній довірі.

Принципи діяльності Компанії

Клієнтоорієнтованість - співробітники Компанії при виконанні договірних зобов'язань керуються правилом пріоритетності інтересів Клієнтів перед інтересами інших осіб. Клієнт Компанії «Агентство економічної безпеки» може бути впевнений, що до вирішення його питання наші фахівці поставляться відповідно до високих стандартів якості надання послуг, традиційними для Компанії, і в той же час з урахуванням індивідуальної специфіки кожного Клієнта.

Професіоналізм і сумлінність - співробітники Компанії відповідають належному рівню кваліфікації, володіють достатніми професійними знаннями, досвідом і морально- етичними переконаннями для ефективної взаємодії з Клієнтами Компанії, партнерами і колегами.

Економічна ефективність - Компанія прагне до досягнення максимальних результатів за умови оптимального використання людських, технічних і фінансових ресурсів.

Яндекс.Метрика