УФПБ «Стратегічний альянс безпеки»

25 квітня 2017 року відбулась зустріч учасників «Стратегічного альянсу безпеки», на якому присутні підписали договір про співробітництво.

Охоронні компанії, що займають провідні позиції у власних регіонах, але з різних причин не представлені на ринку охоронних послуг для корпоративних замовників, отримали можливість власного представництва у складі Альянсу регіональних охоронних підприємств.

Вже на першому етапі до Альянсу увійшло 29 охоронних компаній-членів Федерації, потенціал матеріально-технічної бази та персоналу яких свідчить про те, що на вітчизняному ринку корпоративних замовників послуг охорони з’явився новийпотужний гравець. Учасниками Альянсу було прийнято ряд рішень та визначені першочергові заходи щодо виходу на ринок у новій формі та якості.

Серед основних принципів взаємодії у Альянсі слід звернути увагу на наступне:

Учасники делегують повноваження та власний потенціал для представлення їх на ринку корпоративних замовлень Федерації в особі створеного нею підприємства «Центр- А».

Виконавці послуг обираються серед учасників за регіональними принципом. Розділення корпоративних замовлень здійснюється на рівні регіону учасниками самостійно із забезпеченням максимального рівня якості послуг для корпоративного замовника.

Передбачено механізми захисту інтересів учасників по діючим договорам, а також входження до Альянсу нових членів із числа регіональних компаній, що вбачають зацікавленість в участі у проекті.

27.04.2017

Яндекс.Метрика