Стандартна схема розташування обладнання в офісі

Стандартна схема розташування обладнання в офісі

В систему охоронної сигналізації входять:

1. Кнопка екстреного виклику

У будь-якій не штатній ситуації, ви завжди можете розраховувати на допомогу охорони. Для цього Вам всього лише необхідно натиснути кнопку виклику, і через 5 хвилин бійці будуть на місці і нададуть необхідну допомогу.
Кнопка може бути встановлена стаціонарно (під прилавком) або у вигляді автомобільного радіо брелка. Таким чином, ви завжди зможете захистити себе від нальоту грабіжників або неадекватних клієнтів.

2. Протипожежна сигналізація

Встановлення пожежної сигналізації здійснюється в суворій відповідності до заздалегідь розробленої проектної документації, що в подальшому забезпечить ефективну та безперебійну роботу всієї охоронно-пожежної системи.
Для забезпечення найбільшої безпеки комерційних об'єктів необхідно встановлювати автоматичну протипожежну сигналізацію. До того ж, встановлення протипожежних систем є обов'язковою для виробничих, комерційних і громадських об'єктів, що прописано в законодавстві .
Щоб протипожежна система працювала ефективно, необхідно правильно встановити всі її компоненти. Перш ніж починати монтаж пожежної сигналізації, необхідно виконати робочий проект, який буде враховувати всі особливості об'єкта, а також вимоги МНС та інших контролюючих організацій.
Встановлення протипожежної сигналізації здійснюється в суворій відповідності до заздалегідь розробленої проектної документації, що в подальшому забезпечить ефективну та безперебійну роботу всієї охоронно-пожежної системи.
Працівники нашої компанії пройшли навчання та мають необхідну кваліфікацію для проектування протипожежних систем різної складності.

3. Датчики на рух і на розбиття скла

 • Провідний датчик на рух і на розбиття скла

 • Провідний датчик розбиття скла

 • Бездротовий датчик руху

Датчики встановлюються в кожніому приміщенні і моментально реагують на проникнення в ваш офіс чи склад!
Для здешевлення вартості обладнання, можна поставити один датчик навпроти вхідних дверей, тому що більшість зломів в приміщення відбувається саме через двері. Згодом, ви можете їх додати в кожне приміщення.
Датчики руху можуть бути дротовими та бездротовими (радіо датчики). Бездротові датчики трохи дорожче, але зате вам не прийдеться псувати ваш ремонт прокладкою проводів. Батарейок вистачає на 1 рік і більше. Якщо ж ваш офіс чи склад знаходиться на стадії ремонту, ви сміливо можете вибирати провідні датчики руху. Вони дешевші і не вимагають заміни батарей.

4. Система відеоспостереження

Компанія "Агентство Економічної Безпеки" пропонує тільки якісне, перевірене обладнання за цінами заводу виробника!
Наші інженери спроектують і встановлять систему відеоспостереження будь-якої складності. Ви завжди зможете контролювати свій бізнес через інтернет, перебуваючи в будь-якій точці світу!

Що станеться, якщо спрацює сигналізація?

3-5хвилин

і група швидкого реагування біля вашого будинку!

Ми гарантуємо найшвидше прибуття екіпажу в місті!

Зловмисник буде затриманий і доставлений в поліцію!

І все це всього за

350грн/міс

 • Наш автопарк складається з надійних автомобілів, які регулярно проходять технічний огляд і завжди в ідеальному стані.

 • Цілодобово на чергуванні 8 патрульних машин, які охоплюють всі райони міста.

 • Один вільний автомобіль завжди знаходиться на підміні, на випадок непередбаченої поломки або аварії.

 • Бійці оснащені травматичною зброєю, засобами захисту та зв'язку.

При цьому ми несемо матеріальну відповідальність за ваше майно!

Запит на охорону комерційних об’єктів

Заповніть форму заявки

Ми відразу зателефонуємо і назвемо умови і вартість обраного Вами виду охорони

Можливі види послуг

Факти про нас

Ми пропонуємо найкращий охоронний сервіс в місті та області

 • 20

  років досвіду
 • 3000

  співробітників
 • 350

  працівників

Наші партнери

Охорона бізнесу у Львові! Краща послуга охорони у Львові (магазини, офіси, торгові центри). Встановлення і обслуговування сигналізації. Послуги пультової охорони приміщень.

Як правильно вибрати охорону в офіс, за якими критеріями аналізувати охоронні фірми, які надають послуги з охорони бізнесу у Львові.

Сьогодні в безпеці знаходиться тільки той, хто завжди напоготові, навіть тоді, коли ніякої небезпеки немає. Сьогодні ми, напевно, як ніколи зацікавлені в тому, щоб зберегти своє майно в цілосності. Практично всі офіси нашої країни забезпечені системою відеоспостереження, яка не тільки підвищує контроль над співробітниками, але в першу чергу забезпечує безпеку, як співробітників так і майна в цілому.

Вирішивши забезпечити себе і своїх співробітників кращою, але в той же час, недорогою охороною, ви стоїте перед величезною дилемою - віддати перевагу відеодомофону, сигналізації або ж комплексній системі.

Склавши план, за яким слід поступово впровадити охорону магазину у Львові, ви починаєте пошук компанії, з якою ви хотіли б співпрацювати. Сьогодні компаній, готових забезпечити для вас всі види охорони бізнесу у Львові - безліч, що безсумнівно, ускладнює вибір тієї єдиної, якої б ви змогли довірити ваші цінності.

Така проблема відпадає у тих користувачів, які раніше вже користувалися послугами охоронної компанії, відповідно, налагоджені необхідні зв'язки і у них є можливість отримати порівняно недорогу охорону бізнесу Львів. Але що робити тим користувачам, перед якими необхідність у позавідомчої охороні виникла в перший раз?

На що слід звернути увагу, вибираючи охорону магазинів у Львові вперше? Якими бувають системи охорони. Яка сьогодні охорона бізнесу, а також ціни за охорону у Львові?

Перше, що потрібно зробити при виборі компанії, що надає послуги охорона офісу у Львові - проаналізувати існуючі статті і відгуки, які надає нам інтернет і наші знайомі, запитати думку на відповідних форумах. Сьогодні компанію  “Агентство Економічної Безпеки” можна сміливо назвати лідером в інтернеті і за позитивними відгуками на форумах і за відгуками клієнтів.

Аналіз цін на послуги, що надаються з охорони бізнесу Львів

Слід звернути увагу на аналіз цін охорони у Львові, що надаються різноманітними компаніями. Слід пам'ятати, що вам необхідно придбати не тільки охоронний продукт, але і його обслуговування.

 • Перший контакт з представником фірми, якій ви збираєтеся довірити охорону офісу. Погодьтеся, що зупинивши свій вибір на одній з багатьох охоронних компаній ви, набираючи вказаний номер телефону, бажаєте почути чітку і професійну відповідь, адже фірма, що надає охоронні послуги асоціюється у нас з чимось, на кшталт СБУ - гарантія 100% результату і впевненість в правильному виборі. Якщо представник фірми, який надає послуги з охорони офісу у Львові на ваші запитання відповідає невиразно - варто задуматися про вибір іншої охоронної фірми. Компанія “Агентство Економічної Безпеки” впевнена в тому, що у нас працюють професіонали своєї справи. Менеджери компанії “Агентство Економічної Безпеки” чітко і лаконічно дадуть відповіді на ваші запитання.
 • Спеціаліст, який представляє охоронну фірму, повинен з'ясувати наскільки ви ознайомлені з переліком послуг, що надаються охоронною компанією, які вимоги ви ставите з безпеки, обсяг необхідних робіт. Пам'ятайте, менеджер повинен вас зацікавити послугами його компанії і переконати вас, що тільки у них ви можете отримати все найнеобхідніше.
 • Мінімальна ціна на охорону офісу у Львові - приблизно від 5 тисяч гривень. Потрібно бути готовим до того, що б вирішивши вдатися до охорони бізнесу / магазину, ви повинні будете викласти енну суму грошей для встановлення відповідного обладнання. Фірма “Агентство Економічної Безпеки”- це не тільки гарантія якості, але і ідеальне співвідношення ціна-якість.

Якщо ви вже визначилися з фірмою, яка буде вам надавати послуги з охорони офісу у Львові починається етап проведення монтажних робіт. Як показує практика, монтажні роботи ведуться в три етапи.

Прокладання кабельних ліній до місць, де будуть встановлені прилади

 • Встановлення необхідної апаратури для сигналізації та її підключення.
 • Перевірка і налагодження роботи охоронної системи вцілому.

Якщо в майбутньому ви плануєте розширювати охоронні функції вашої сигналізації для офісу чи складу у Львові, слід подбати про це відразу, оскільки пізніше зробити це буде набагато складніше. Як правило, резерв довжини кабелю становить 10-20%.

Яндекс.Метрика