Як працює охорона квартири?

Стандартна схема розташування обладнання в квартирі

В систему охоронної сигналізації входять:

1. Датчики на рух і на розбиття скла

 •  

  Провідний датчик на рух і на розбиття скла

 •  

  Провідний датчик розбиття скла

 •  

  Бездротовий датчик руху

Датчики встановлюються в кожній кімнаті і моментально реагують на проникнення в вашу квартиру!
Для здешевлення вартості обладнання, можна поставити один датчик навпроти вхідних дверей, тому що більшість зломів в квартиру відбувається саме через двері. Згодом, ви можете їх додати в кожну кімнату.
Датчики руху можуть бути дротовими і бездротовими (радіо датчики). Бездротові датчики трохи дорожче, але зате вам не прийдеться псувати ваш ремонт прокладкою проводів. Батарейок вистачає на 1 рік і більше. Якщо ж ваша квартира знаходиться на стадії ремонту, ви сміливо можете вибирати провідні датчики руху. Вони дешевші і не вимагають заміни батарей.

Сучасні датчики руху не чутливі до домашніх тварин вагою, до 25 кг.

2. Датчики відкриття вікон і дверей

 •  

  Провідний датчик руху і розбиття скла

 •  

  Бездротовий датчик відкриття

Такі датчики потрібні, щоб максимально скоротити час реагування служби охорони. Якщо у вас будуть стояти тільки датчики на рух, то у злодіїв буде більше часу, щоб викрасти Ваше майно і сховатися!
При наявності датчика відкриття вікна або двері, сигнал на наш пульт надходить відразу, як тільки відбувся злом! Таким чином, у нас є кілька зайвих цінних секунд на затримання злочинця
Принцип роботи дуже простий - одна частина датчика ставиться на раму вікна, друга на стулку. При їх розмиканні спрацьовує сигналізація.
Коштують датчики відкриття недорого, тому ми радимо їх поставити на всі вікна і вхідні двері.

3. Приймально контрольний прилад GSM

 
Раніше, сигнал тривоги передавався по звичайних телефонних лініях. А вони, як показала практика, не дуже надійні! Використання GSM передавача це гарантія надійного зв'язку вашого будинку з пультом охорони.
Тепер, для охорони приватного будинку вам не потрібна телефонна лінія, за яку потрібно додатково платити.
Відстеження ведеться цілодобово і щомиті!
Витрати на мобільний зв'язок входять в абонплату! Нічого доплачувати не потрібно!

4. Пульт керування

 
Цей пульт встановлюється біля вхідних дверей на рівні очей. За допомогою цього пристрою відбувається постановка і зняття будинку з охорони.
Для того, щоб поставити квартиру на охорону, вам потрібно закрити всі вікна і двері, після чого загориться індикатор «Готовий». Далі ввести Ваш код і протягом 30 секунд покинути приміщення.
Із зовнішнього боку дверей (у під'їзді) буде встановлено індикатор взяття під охорону (червоний світлодіод). Після того, як 30 секунд закінчаться, він загориться. Це буде свідчити, що квартира під охороною! Тепер при спрацьовуванні будь-якого з датчиків, до вас відразу виїдуть бійці групи швидкого реагування.
Зняття квартири з охорони відбувається дуже просто. Ви відкриваєте двері і у вас є 30 секунд (час можна збільшити) щоб ввести свій код на пульті. Після цього охорона відразу відключається.

Що станеться, якщо спрацює сигналізація?

3-5хвилин

і група швидкого реагування біля вашого будинку!

Ми гарантуємо найшвидше прибуття екіпажу в місті!

Зловмисник буде затриманий і доставлений в поліцію!

І все це всього за

100грн/міс

 • Наш автопарк складається з надійних автомобілів, які регулярно проходять технічний огляд і завжди в ідеальному стані.

 • Цілодобово на чергуванні 8 патрульних машин, які охоплюють всі райони міста.

 • Один вільний автомобіль завжди знаходиться на підміні, на випадок непередбаченої поломки або аварії.

 • Бійці оснащені травматичною зброєю, засобами захисту та зв'язку.

При цьому ми несемо матеріальну відповідальність за ваше майно!

Швидкий запит комплекту обладнання для квартири

Загальна інформація

Опишіть вашу квартиру

Заповнювати необов'язково, але якщо ви заповните фахівці нашої компанії зможуть зробити більш точний розрахунок вартості обладнання і установки сигналізації.

 •  
 • Квадратура м2
 • Є вікно
 • Є балкон
 • Коридор
 • Кухня
 • Вітальня
 • Кімната

Ми відразу зателефонуємо і назвемо вартість, потім відправимо розрахунок на пошту! Увага! Якщо ви користуєтеся послугами іншої охоронної фірми, у вас є можливість безкоштовно перейти на пульт нашої компанії.

Факти про нас

Ми пропонуємо найкращий охоронний сервіс в місті та області

 • 20

  років досвіду
 • 3000

  співробітників
 • 350

  працівників

Наші партнери

Наша охорона квартир у Львові найякісніша і недорога!

Все частіше ми приділяємо увагу питанню захисту і безпеки свого майна. Сучасного злодія, який нишпорить у вашій квартирі сьогодні не зупинять залізні двері. Якщо в вашу квартиру важко проникнути через двері, швидше за все він зупинить свій вибір на вікні. До того ж, сучасні злодії навчилися проникати в квартири з дахів багатоповерхових будинків. Погодьтеся, що сама думка про те, що у вашій квартирі хтось господарював принесе вам багато сумних думок і відчуття дискомфорту.

Саме тому багато хто вибирає охорону квартир у Львові. Основні завдання охоронної сигналізації в квартирі - це виявити непроханого відвідувача і запобігти злочину.

Охоронна сигналізація квартири у Львові, як правильно вибрати, на що звернути увагу? На що слід звернути увагу, щоб бути впевненим у правильності зробленого вибору?

Сьогодні ринок пропонує пересічному споживачеві велику різноманітність охоронних сигналізацій, які представляють охоронні фірми для квартир у Львові. При такій великій кількості різноманітного товару, як непрофесіоналу зробити правильний вибір? Найоптимальнішим варіантом на сьогодні є пультова охорона квартир. Саме вона здатна забезпечити охорону вашого майна 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Якою може бути охорона квартир у Львові?

Охоронна система для квартири може бути, як провідниковою, так і бездротовою. Основною відмінністю є спосіб передачі сигналу приймально-контрольного приладу. За бездротову квартирну сигналізацію говорить те, що її легко не тільки встановити, але і перевстановити. До того ж, немає потреби думати над тим, куди заховати дроти. Якщо ви зупинили свій вибір на бездротовій охоронній системі, ви повинні бути готові до того, що вона коштує приблизно в півтора рази дорожче провідникового аналога.

Рівень і ступінь захисту, яку забезпечує охоронна сигналізація квартир.

Необхідно зазначити, що саме ви будете захищати і наскільки ретельно. В основному охоронна сигналізація для квартири спрацьовує на наступні дії:

 • Взлом дверей, відкриття вікон житла;
 • Руйнування стін приміщення, биття скла;
 • Пересування людей всередині охороняемого об'єкта;
 • Витік газу чи води;
 • Пожежа.

Якщо з вами в квартирі живуть домашні тварини, слід вибрати спеціальні системи охорони квартир Львів з функцією «захист від тварин». Тобто які не будуть реагувати на пересування вашого улюбленця і він може вільно гуляти по квартирі.

Вибираючи охоронну сигналізацію для квартири обов'язково розглядайте можливість її розширити. Згодом ви, можливо, захочете розширити діапазон дії сигналізації для квартири або придбаєте сейф, захочете, щоб він так само перебував під надійною охороною. Сьогодні великою популярністю користується система, яка включає в себе відеоспостереження для квартири. Ця система дає можливість власнику не тільки отримувати сигнал тривоги, але і бачити все, що відбувається в його квартирі в будь-який час з будь-якої точки земної кулі. Компанія «Агентство Економічної Безпеки» візьме на себе всі роботи, пов'язані з монтажем систем відеоспостереження для квартири і виконає їх якісно і в строк.

Електричне живлення охоронної системи для квартири

Не секрет, що охоронна сигналізація живиться від електромережі. Але що ж робити, якщо у вас вимкнули світло? Щоб охороні вашої квартири не була страшна відсутність електрики, слід вибрати достатню ємність акумулятора.

Сьогодні напевно немає людини, яка не користується мобільним телефоном, можливо саме цим пояснюється популярність GSM сигналізації для квартири. Суть GSM сігналізаціі в тому, що при сигнал тривоги надсилається за допомогою СМС або здійснює автодозвон на мобільний телефон власника і пульт охорони. Погодьтесь, що GSM сігналізація дуже зручна для квартир Львова, оскільки ваш мобільний телефон завжди з вами. Компанія «Агентство Економічної Безпеки» представить вам велику різноманітність GSM сигналізації для квартир Львова - від недорогих до ексклюзивних систем охорони, а також якісно виконає роботи із встановлення сигналізації.

Великою популярністю сьогодні користується позавідомча охорона квартир у Львові, оскільки компанія «Агентство Економічної Безпеки» має можливість не тільки заробляти гроші, але і вкладати їх в свій розвиток, а отже, конкурувати з іншими позавідомченими охороннними структурами. На ринку, де присутня здорова конкуренція, охорона дорожить своєю репутацією. Компанія «Агентство Економічної Безпеки» - це гарантія того, що ви отримаєте якісні послуги за прийнятну ціну.

Поставити квартиру на охорону у Львівській компанії «Агентство Економічної Безпеки» дуже просто - достатньо укласти типовий договір і наші фахівці протягом короткого проміжку часу проведуть всі необхідні монтажні роботи і ваша квартира буде поставлена ​​на охорону.

Яндекс.Метрика