Як працює охорона приватного будинку?

Стандартна схема розташування обладнання в приватному будинку

В систему охоронної сигналізації входять:

1. Датчики на рух і на розбиття скла

 •  

  Провідний датчик на рух і на розбиття скла

 •  

  Провідний датчик розбиття скла

 •  

  Бездротовий датчик руху

Якщо в будинку зроблений ремонт можна встановити бездротові датчики, але вони дорожче.
Якщо в бездротовому датчику сідає батарейка, ми побачимо повідомлення про низький заряд датчика і забезпечимо своєчасну заміну.
З метою економії, можна зменшити кількість датчиків, але ми цього робити не радимо, тому що може бути велика затримка в отриманні сигналу тривоги.
Ви можете придбати і встановити датчики самостійно, але це навряд чи буде коштувати вам дешевше, тому що ми працюємо безпосередньо з заводами-виробниками і даємо кращі ціни! Можете в цьому переконатися, відправивши запит.

Сучасні датчики руху не чутливі до домашніх тварин вагою, до 25 кг.

2. Датчики відкриття вікон і дверей

 •  

  Провідний датчик руху і розбиття скла

 •  

  Бездротовий датчик відкриття

Такі датчики потрібні, щоб максимально скоротити час реагування служби охорони. Якщо у вас будуть стояти тільки датчики на рух, то у злодіїв буде більше часу, щоб викрасти Ваше майно і сховатися!
При наявності датчика відкриття вікна або двері, сигнал на наш пульт надходить відразу, як тільки відбувся злом! Таким чином, у нас є кілька зайвих цінних секунд на затримання злочинця
Принцип роботи дуже простий - одна частина датчика ставиться на раму вікна, друга на стулку. При їх розмиканні спрацьовує сигналізація.
Коштують датчики відкриття недорого, тому ми радимо їх поставити на всі вікна і вхідні двері.

3. Приймально контрольний прилад GSM

 
Раніше, сигнал тривоги передавався по звичайних телефонних лініях. А вони, як показала практика, не дуже надійні! Використання GSM передавача це гарантія надійного зв'язку вашого будинку з пультом охорони.
Тепер, для охорони приватного будинку вам не потрібна телефонна лінія, за яку потрібно додатково платити.
Відстеження ведеться цілодобово і щомиті!
Витрати на мобільний зв'язок входять в абонплату! Нічого доплачувати не потрібно!

4. Пульт керування

 
Цей пульт встановлюється біля вхідних дверей на рівні очей. За допомогою цього пристрою відбувається постановка і зняття будинку з охорони.
Для того, щоб поставити будинок на охорону, вам потрібно закрити всі вікна і двері, після чого загориться індикатор «Готовий». Далі ввести Ваш код і протягом 30 секунд покинути приміщення.
Із зовнішнього боку дверей буде встановлено індикатор взяття під охорону (червоний світлодіод). Після того, як 30 секунд закінчаться, він загориться. Це буде свідчити, що будинок під охороною! Тепер при спрацьовуванні будь-якого з датчиків, до вас відразу виїдуть бійці групи швидкого реагування.
Зняття будинку з охорони відбувається дуже просто. Ви відкриваєте двері і у вас є 30 секунд (час можна збільшити) щоб ввести свій код на пульті. Після цього охорона відразу відключається.

Що станеться, якщо спрацює сигналізація?

3-5хвилин

і група швидкого реагування біля вашого будинку!

Ми гарантуємо найшвидше прибуття екіпажу в місті!

Зловмисник буде затриманий і доставлений в поліцію!

І все це всього за

250грн/міс

 • Наш автопарк складається з надійних автомобілів, які регулярно проходять технічний огляд і завжди в ідеальному стані.

 • Цілодобово на чергуванні 8 патрульних машин, які охоплюють всі райони міста.

 • Один вільний автомобіль завжди знаходиться на підміні, на випадок непередбаченої поломки або аварії.

 • Бійці оснащені травматичною зброєю, засобами захисту та зв'язку.

При цьому ми несемо матеріальну відповідальність за ваше майно!

Швидкий запит комплекту обладнання для будинку

Загальна інформація

Опишіть ваш будинок

Заповнювати необов'язково, але якщо ви заповните фахівці нашої компанії зможуть зробити більш точний розрахунок вартості обладнання і установки сигналізації.

 •  
 • Квадратура м2
 • Є вікно
 • Є балкон
 • Коридор
 • Кухня
 • Вітальня
 • Кімната

Ми відразу зателефонуємо і назвемо вартість, потім відправимо розрахунок на пошту! Увага! Якщо ви користуєтеся послугами іншої охоронної фірми, у вас є можливість безкоштовно перейти на пульт нашої компанії.

Факти про нас

Ми пропонуємо найкращий охоронний сервіс в місті та області

 • 20

  років досвіду
 • 3000

  співробітників
 • 350

  працівників

Наші партнери

Охорона будинку у Львові! Охоронна сигналізація для приватного або заміського будинку - встновлення і обслуговування. Охоронні gsm системи безпеки і камери спостереження.

Які види охоронних сигналізацій для приватних будинків і заміських котеджів існують. Що потрібно знати про охоронні сигналізації для будинку для того, щоб зробити правильний вибір.

Охорона будинку у Львові - сьогодні цей вислів актуально як ніколи. Адже саме повертаючись додому ми хочемо повноцінно відпочити, провести час з близькими і дорогими для нас людьми ... саме тому ми все більше замислюємося над тим, як убезпечити свій будинок. Сьогодні існує тільки один варіант, який подарує вам відчуття безпеки - охорона приватних будинків (Львів) від компанії «Агентство Економічної Безпеки».

Охоронна сигналізація для будинку у Львові використовується для відлякування злодіїв і захисту будинку від несанкціонованого проникнення. Сучасні охоронні системи для будинку у Львові - досить складні, оскільки можуть включати в себе такі функції як пожежна сигналізація, особиста охоронна сигналізація, детектор диму і інші.

Все розмаїття охоронних сигналізацій для дому можна умовно поділити на два типи

 • Відкритий тип охоронної сигналізації будинку у Львові - це замкнуте електричне коло, яке реагує на відкриття дверей або вікна. У відкритої системи сигналізації для будинку (Львів) можна виділити один істотний недолік - все, що потрібно зробити грабіжникові, щоб сигналізація не спрацювала - перерізати провід.
 • Сигналізація закритого типу працює за іншим принципом. Сигналізація спрацьовує, коли електричний ланцюг раптово розривається.
 • Напевно, найзручнішою сьогодні можна назвати GSM сигналізацію для будинку у Львові. Суть GSM сигналізації для заміського будинку в тому, що при спрацьовуванні датчиків власнику і на пульт охорони приходить СМС або дзвінок, який надсилає охоронна система будинку і сигналізує про те, що майно піддалося небезпеці і потрібен його захист.

Компанія «Агентство Економічної Безпеки» надасть своїм клієнтам багатий вибір будь-якого з видів охоронної сигналізації для будинку за прийнятними цінами.

Дуже часто сигналізації для будинку використовуються в поєднанні з датчиками руху, тепловими датчиками (реагують на тепло людського тіла), світловими датчиками (спрацьовують на промені світла). Комплексне використання системи охорони будинку у Львові є великим гарантом безпеки вашого майна

Охорона будинків у Львові - вибираємо сигналізацію

За типом підключення охоронної системи для будинку можна виділити два різновиди - провідна і безпровідна охоронна сигналізація.

Провідна охоронна сигналізація для будинку.

 • Провідній охоронній сигналізації для будинку у Львові віддають перевагу власники приватних будинків, котеджів, заміських будинків. Даний тип сигналізації, як охорона заміського будинку при встановленні передбачає невеликі порушення в плануванні будинку, оскільки кабель охоронної системи потрібно заховати.
 • Бездротовій охоронній сигналізації для приватних будинків віддають перевагу ті, хто орендує житло або не планують проживати в будинку протягом тривалого часу (планують переїзд). Бездротова охорона приватного будинку Львів більш легка у встановленні, немає необхідності ховати дроти. Мабуть, найголовнішою проблемою бездротової сигналізації для будинку можна назвати більш уважне ставлення до технічного обслуговування, слід пам'ятати, що така проста процедура, як заміна батареї може викликати сигнал тривоги.

Якщо ви все частіше зупиняєте свою увагу на питанні охорони будинку наприклад у Львові, компанія «Агентство Економічної Безпеки» - це команда професіоналів, яка візьме на себе всі турботи по монтажу системи охорони заміського будинку у Львові, грамотно і з мінімальними витратами розташує вибрані вами датчики, підключить відеоспостереження для будинку, поставить ваш будинок на охорону. Великий вибір камер для спостереження, різні пристосування сигналізації GSM для дому у Львові дозволять запропонувати охоронну систему для будинку з гнучкою ціновою політикою - від недорогих до ексклюзивних. Широкий вибір охоронних систем від компанії «Агентство Економічної Безпеки» дозволяє підібрати систему для будинку, яка підходить саме вам.

Яндекс.Метрика