Інкасація готівки та цінностей

Інкасація, по суті своїй - це збір і перевезення готівкових коштів, а також інших цінностей, наприклад, важливих документів, дорогоцінних металів, банківських карт з організацій в банк, а також доставка готівки з банку в організації.

Банки, магазини, організації, що надають послуги, та інші компанії постійно потребують здійснення такої процедури, як інкасація коштів. Досить часто в послугах супроводу матеріальних цінностей потребують звичайні громадяни і приватні підприємці. Наприклад, продавши нерухомість, автомобіль, людині необхідно перевести велику суму грошей з пункту А в пункт Б. Для таких випадків і існує така послуга, як супровід матеріальних цінностей.

Вибираючи послуги компанії «Агентства Економічної Безпеки», замовник може бути впевнений в надійності такої охорони. Всі наші співробітники пройшли спеціальну підготовку, психологічно стійкі і знаходяться в чудовій фізичній формі.

Обов'язки інкасаторів:

 • Доставка з банку готівки і цінностей в організації і назад.
 • Перевірка і упаковка цінностей спільно з касовим працівником.
 • Перевірка правильності заповнення супровідної фінансової документації.
 • Забезпечення безпеки цінностей по всьому маршруту слідування.

Професійний супровід

Залежно від призначення, охоронці можуть екіпіруватися газовими балончиками і травматичною зброєю, гумовими кийками, пластиковими наручниками і електрошокерами. Для їх власної безпеки використовуються бронежилети і комплекти захисту для рук і ніг. Завдяки сучасній екіпіровці, наші співробітники професійно виконують свою роботу в будь-яких умовах, забезпечуючи ефективну і надійну охорону.

Оперативне реагування

Висока дисципліна і професіоналізм наших охоронців допомагає швидко орієнтуватися в позаштатних ситуаціях. Охороною ведеться постійне спостереження по всьому маршруту слідування. Це дозволяє виявити небезпеку і швидко інформувати правоохоронні органи і своєчасно вислати допомогу інкасаторам. Постійне спостереження і оперативне оповіщення підвищує ймовірність затримання зловмисників по гарячих слідах незалежно від результату нападу.

 

Грамотна організація інкасації та доставки готівки передбачає розробку спеціального плану, що дозволяє з повною упевненістю гарантувати найвищий рівень безпеки. У цьому питанні, охоронна компанія «Агентства Економічної Безпеки» до кожного Клієнта підходить індивідуально. Адже, в залежності від того, потрібно інкасація банкоматів або ж інкасація для фізичних осіб, актуальними будуть абсолютно різні методи роботи.

Фахівці компанії «Агентства Економічної Безпеки» дбають про повну безпеку своїх клієнтів, незалежно від специфіки кожного окремого випадку. Саме тому можна не сумніватися в тому, що здійснення інкасації готівки буде проведено відповідно до вимог, що пред'являються до такої процедури.

Крім того, далеко не останню роль відіграє і той факт, що вартість інкасації грошей досить прийнятна і цілком виправдовує себе в довгостроковій перспективі.

Факти про нас

Ми пропонуємо найкращий охоронний сервіс в місті та області

 • 20

  років досвіду
 • 3000

  співробітників
 • 350

  працівників

Наші партнери

Запит на інкасацію готівки чи цінностей

Заповніть форму заявки

Ми відразу зателефонуємо і назвемо умови і вартість обраного Вами виду охорони

Для забезпечення належного рівня безпеки при супроводі інкасації використовуються:

 • Передові технічні засоби:
 • Система gps моніторингу, радіостанції;
 • Підготовлений транспорт, обладнаний всім необхідним, включаючи броньований захист;
 • Кваліфікований персонал, що володіє необхідними знаннями і великим досвідом;
 • Заздалегідь продуманий і протестований маршрут прямування, розрахований час;
 • Можливість оперативного зв'язку з правоохоронними органами.

Надійна інкасація від компанії «Агентство Економічної Безпеки» забезпечується також додатковими можливостями:

 • Цілодобове чергування операторів, які безперервно виконують моніторинг об'єктів, здатні оперативно відреагувати на зміну ситуації;
 • Безкоштовне компетентне консультування клієнтів щодо наданих послуг;
 • Можливість вибору для клієнта необхідних охоронних опцій. У результаті навіть найбільш ризикований вантаж знаходиться під надійним захистом нашої компанії, а клієнт - в спокої за безпеку та цілісність при перевезенні цінного вантажу.
Яндекс.Метрика