Послуга із супроводу вантажів

Компанія «Агентства Економічної Безпеки» надає послуги супроводу вантажів, в тому числі збройних по всій території України, незалежно від виду транспорту.

 

Охорона і супровід вантажу - це комплексний захід оскільки включає в себе: фізичну охорону, технічні засоби, розробку фахівцями схеми маршруту з урахуванням всіх можливих загроз.

 

Наш відділ «охорони і супроводу вантажів» сформований з найбільш підготовлених співробітників охорони компанії, які мають стаж роботи не менше трьох років і пройшли спеціальний курс підготовки за спеціальністю «інкасація». Всі співробітники охорони підрозділу мають дозвіл на роботу зі зброєю, забезпечені мобільним і радіо зв'язком, сучасними засобами захисту і безпеки.

Для перевезення цінних вантажів компанія «Агентства Економічної Безпеки» надає бронеавтомобілі, що відповідає третьому класу захисту з спеціальними кольорографічним окрасом і світловою сигналізацією, а також оснащені автомобільними радіостанціями, які дають можливість зв'язатися з черговою службою, якщо в цьому буде необхідність, з будь-якої точки.

Для перевезення вантажів використовуються

Залежно від призначення, для перевезення вантажів використовують такі види транспорту: автомобільний, залізничний, авіаційний, водний (морський, річковий). Вибір виду транспорту залежить від багатьох чинників: цінність вантажу, маса, об'єм, особливості маршруту, вартість перевезення. Перед відправкою вантажу, нам необхідно продумати всі заходи забезпечення збереження вантажу в дорозі.

Для охорони вантажу використовують комплекс заходів безпеки такі, як забезпечення збереження вантажу, завдання не просте і відповідальне, пов'язане з багатьма небезпеками і ризиками, як для самого вантажу, так і для осіб його супроводжуючих. Як правило, перевезенням вантажів займаються спеціалізовані приватні компанії. Наша компанія має великий досвід з охорони різних вантажів. Ми супроводжуємо вантажі не тільки у Львові і Львівській області, а й по всіх регіонах України.

Оперативне реагування

Висока дисципліна і професіоналізм наших охоронців допомагає швидко орієнтуватися в позаштатних ситуаціях. Охороною ведеться постійне спостереження по всьому маршруту слідування. Це дозволяє виявити небезпеку і швидко інформувати правоохоронні органи і своєчасно вислати допомогу . Постійне спостереження і оперативне оповіщення підвищує ймовірність затримання зловмисників по гарячих слідах незалежно від результату нападу.

 

Грамотна організація в перевезенні вантажів передбачає розробку спеціального плану, що дозволяє з повною упевненістю гарантувати найвищий рівень безпеки. У цьому питанні, компанія «Агентства Економічної Безпеки» до кожного клієнта підходить індивідуально.

Фахівці компанії «Агентства Економічної Безпеки» дбають про повну безпеку своїх клієнтів, незалежно від специфіки кожного окремого випадку. Саме тому можна не сумніватися в тому, що ваш вантаж прибуде вчасно та без ушкоджень відповідно до вимог, що пред'являються до такої процедури.

Крім того, далеко не останню роль відіграє і той факт, що вартість супроводу перевезення вантажів досить прийнятна і цілком виправдовує себе в довгостроковій перспективі.

Факти про нас

Ми пропонуємо найкращий охоронний сервіс в місті та області

 • 20

  років досвіду
 • 3000

  співробітників
 • 350

  працівників

Наші партнери

Запит на послуга із сіпроводу вантажів

Заповніть форму заявки

Ми відразу зателефонуємо і назвемо умови і вартість обраного Вами виду охорони

Для забезпечення належного рівня безпеки при супроводі інкасації використовуються:

 • Передові технічні засоби:
 • Система gps моніторингу, радіостанції;
 • Підготовлений транспорт, обладнаний всім необхідним, включаючи броньований захист;
 • Кваліфікований персонал, що володіє необхідними знаннями і великим досвідом;
 • Заздалегідь продуманий і протестований маршрут прямування, розрахований час;
 • Можливість оперативного зв'язку з правоохоронними органами.

Надійна інкасація «Агентства Економічної Безпеки» забезпечується також додатковими можливостями:

 • Цілодобове чергування операторів, які безперервно виконують моніторинг охороняємих зон та об'єктів, здатних оперативно відреагувати на зміну ситуації;
 • Безкоштовне компетентне консультування клієнтів щодо наданих послуг;
 • Можливість вибору для клієнта необхідних охоронних опцій. У результаті навіть найбільш ризикований вантаж знаходиться під надійним захистом нашої компанії, а клієнт - в спокої за безпеку та цілісність при перевезенні цінного вантажу.
Яндекс.Метрика